Z Radoy Manger znowu na remis

Zmierzyliśmy się dziś z przeciwnikem, który prezentuje podobny poziom do nas. Mecz był rozgrywany na naturalnej grzązkiej murawie.

Objeliśmy prowadzenie po strzale z ok 11m Marcina Biernata. Niestety nie udało się wykorzystać dogodnej sytuacji na 2-0 i się zemściło. Gospodarze wyrównali po szybkiej kontrze. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 1-1 zamiast 2-0. Ogólnie mecz dosyć wyrównany ale to my mieliśmy więcej dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Warto zaznaczyć że gospodarze nie wykorzystali karnego w drugiej połowie. Nasz bramkarz wyczuł intencje przeciwnika i obronił rzut karny. Na meczu było kilku polskich sympatyków Bergkrystall, chyba miejscowych.

Skład: Wielgus- Borowicki, Malicki,Indyk,Franek- Krajc, Wożniak,Duk,Biernat- Kaczmarek, Samul oraz Alex, Cisz